live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україна та Сінгапур підписали протокол про зміни до угоди про уникнення подвійного оподаткування

Міністр фінансів України підписала протокол про внесення змін до угоди між урядом України та урядом Сінгапур про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи і капітал

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

16 серпня 2019 року міністр фінансів України Оксана Маркарова підписала протокол про внесення змін до угоди між урядом України та урядом Республіки Сінгапур про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи і капітал.

Положення протоколу повністю відповідають вимогам модельної конвенції організації економічного співробітництва та розвитку.

Документом передбачена нова розширена редакція статті "Обмін інформацією" - без застережень щодо вимог національного податкового інтересу чи банківської таємниці, що покращить співпрацю між податковими органами України та Республіки Сінгапур.

Угода гарантує підприємцям обох країн, що прибутки, одержані від підприємницької діяльності на території другої країни, а також з джерел у цій країні у вигляді дивідендів, процентів, роялті, не підлягатимуть подвійному оподаткуванню.

Угода також гарантує, що підприємці однієї держави будуть оподатковуватись в другій державі за тих же умов.

новини партнерів

4 серпня, 2020 вівторок

4 серпня, 2020 вівторок

3 серпня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати