live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

На публіці вперше за місяць: Олена Зеленська зустрілася з Сарою Нетаньягу


фото: Прес-служба Dafna May
20 серпня дружина глави держави Олена Зеленська зустрілася з Сарою Нетаньягу

Про це повідомила Олена Зеленська у Instagram.

"Вперше як дружина Президента України мала честь вітати у Києві високу гостю - дружину Прем’єр-міністра Ізраїлю пані Сару Нетаньягу. Екскурсія Будинком з химерами, щира та тепла розмова про важливе", - повідомила Зеленська.

Крім того, вчора Сара Нетаньягу відвідала меморіал Бабиного Яру, і це неабияк її вразило. Дружина прем'єр-міністра розповіла, що все життя чула історію Бабиного Яру та не могла уявити свого візиту до Києва без відвідання цього місця.

У відповідь перша леді заявила, що давно мріяла з чоловіком зняти фільм про трагедію у Бабиному Яру.

"Завжди пам’ятати про трагедію, щоб вона ніколи не повторилася, – наше спільне завдання. Під час зустрічі я поділилася нашою з Володимиром мрією – зняти художній фільм про події в Бабиному Яру. Це приклад того, як Україна та Ізраїль можуть поглибити свої культурні зв’язки. Адже це – наша спільна історія. Ми з пані Сарою домовились обов’язково продовжити обговорення цього проєкту", - додала вона.

Варто зазначити, що для офіційної зустрічі з дружиною прем'єр-міністра Ізраїлю Сарою Нетаньяху перша леді обрала білосніжну сукню DAFNA MAY від українського дизайнера Дафни Майберг. Доповнили образ традиційно сережки українського бренду Guzema.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Вперше як дружина Президента України мала честь вітати у Києві високу гостю – дружину Прем’єр-міністра Ізраїлю пані Сару Нетаньягу. Екскурсія Будинком з химерами, щира та тепла розмова про важливе. Вчора пані Нетаньягу відвідала меморіал Бабиного Яру та перебувала під величезним враженням від побаченого. Вона розповіла, що все життя чула історію Бабиного Яру та не могла уявити свого візиту до Києва без відвідання цього місця. Завжди пам’ятати про трагедію, щоб вона ніколи не повторилася, – наше спільне завдання. Під час зустрічі я поділилася нашою з Володимиром мрією – зняти художній фільм про події в Бабиному Яру. Це приклад того, як Україна та Ізраїль можуть поглибити свої культурні зв’язки. Адже це – наша спільна історія. Ми з пані Сарою домовились обов’язково продовжити обговорення цього проекту.

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

новини партнерів

13 липня, 2020 понеділок

13 липня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати