live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Британії вчені застосували екстазі, щоб лікувати від алкоголізму

Дослідники із Брістоля, що на південному заході Великої Британії, уперше вивчили застосування невеликих доз MDMA (напівсинтетична психоактивна сполука, широко відома під сленговим ім'ям "е́кстазі") у лікуванні алкоголізму і заявили про безпеку подібної терапії
Про це повідомляє британська газета The Guardian.

Вчені прийшли до висновку, що застосування речовини разом із психотерапією безпечні для пацієнтів — серед добровольців майже не було рецидивів, також не спостерігалося шкідливого впливу на психіку або фізичний стан.

У статті йдеться, що лікуванні алкоголізму важко уникнути рецидивів. Як би не намагалися медики, 89% алкоголіків повертаються до шкідливої ​​звички протягом трьох років після позбавлення від залежності. Вісім із десяти британців, які зловживають алкоголем, не виліковуються назавжди.

У тестуванні нового методу взяли участь 11 добровольців. За їхнім здоров'ям спостерігали протягом дев'яти місяців. За цей час до залежності повернулася одна людина, п'ятеро стали непитущими, останні випивають час від часу, але не доходять до стадії алкоголізму, зазначили автори дослідження.

Дослідники пояснюють це тим, що найчастіше коріння алкоголізму — це психологічні травми і страхи, і MDMA в поєднанні з психотерапією допомагає пацієнтам з ними впоратися.

"Психотерапія МДМА дає вам можливість зайнятися особистими розповідями, заснованими на ранніх травмах. Це ідеальний препарат для психотерапії, орієнтованої на травми", - пояснив доктор Бен Сесса, психіатр-нарколог і старший науковий співробітник Імперського коледжу в Лондоні.

На першому етапі тестування вчені довели, що подібна терапія під наглядом лікарів безпечна для пацієнтів. На наступних етапах вчені порівняють ефективність MDMA та плацебо, щоб підтвердити ефективність лікування. Досліди проводяться у лікарні, поруч із пацієнтами на всіх етапах перебувають психіатри і наркологи.

новини партнерів

22 січня, 2020 середа

22 січня, 2020 середа

21 січня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати