live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Україні запрацює лінія з питань запобігання суїцидів для ветеранів, - Супрун

До кінця 2019 року лінія з питань запобігання суїцидів розпочне свою роботу з допомоги саме ветеранам. Її запуск вже на фінішній прямій

Про це повідомила очільниця МОЗ Уляна Супрун у Facebook.

Зазначається, що набір фахівців до команди ще продовжується. В ній працюватимуть близько 40 людей. Вже найближчим часом для них заплановані перші тренінги від канадської організації Living Works. Після цього з міжнародними експертами зі США. Після закінчення навчань лінія розпочне повноцінно працювати.

"Процес створення Lifeline Ukraine від ідеї до сьогоднішнього етапу тривав близько 2,5 роки. Події Революції Гідності, а згодом і початок російсько-української війни закріпили потребу в якісній і своєчасній психологічній допомозі та підтримці. В цей час стало чітко зрозуміло, що багато українців, зокрема ветеранів, перебувають у стані постійного емоційного напруження. І В Україні зараз понад 390 тисяч ветеранів, які потенційно можуть потребувати допомоги та підтримки", - розповіла Супрун.

Українська Lifeline працюватиме 24/7/ 365 днів на рік за номером 7333.

З колишніх ветеранів також складатиметься команда фахівців. Це допоможе реалізувати допомогу за однією з найкращих міжнародних практик “Peer-to-Peer”, тобто Рівний-Рівному.

З часом лінія розвиватиметься і займатиметься допомогою для всіх українців.

 

новини партнерів

10 липня, 2020 п'ятниця

9 липня, 2020 четвер

10 липня, 2020 п'ятниця

9 липня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати