live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

З 1 жовтня в Україні посилять вимоги щодо пожежної безпеки в готелях

У нових нормах щодо проектування готелів є низка сучасних рішень для посилення обов’язкової пожежної безпеки в них

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе у Facebook.

Нові зміни у Державні будівельні норми вступлять в дію вже з 1 жовтня

Зокрема, можливість використання ефективних систем пожежогасіння тонкорозпиленою водою, а також сучасних систем раннього виявлення загроз та надзвичайних ситуацій.

Відповідно до нових змін у ДБН, готелі потрібно облаштовувати системами протипожежного захисту згідно з ДБН “Системи протипожежного захисту”.

Крім цього, під’їзд пожежних автомашин до будівель готелів має бути забезпечений також до основних евакуаційних виходів та входів, що ведуть до пожежних ліфтів.

У нових змінах в ДБН також зберігаються вимоги щодо ступеня вогнестійкості будівель готелів та допустимих при цьому кількості поверхів та площі протипожежних відсіків для безпеки людей.

Крім цього, допускається розміщувати готелі на 1-3 поверхах громадських будівлях іншого призначення та житлових будинках І-ІІІ ступенів вогнестійкості за умови їх відокремлення в протипожежний відсік та передбачення окремих шляхів евакуації.

Нагадаємо, в Одесі в ніч на суботу, 17 серпня 2019 року, сталася пожежа в готелі "Токіо Стар": 9 загиблих. Серед них - дитина та громадянка Австралії.

 

новини партнерів

17 лютого, 2020 понеділок

17 лютого, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати