live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Влада Києва заборонила нищити старовинну огорожу на Байковому цвинтарі у Києві

У Київській міськдержадміністрації заборонили комунальній ритуальній службі розбирати стародавню цегляну огорожу Байкового кладовища або проводити будь-які інші роботи, що суперечать Закону "Про охорону культурної спадщини"

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Крім того, ритуальну службу зобов'язали протягом 10 днів надати на розгляд науково-проектну документацію на проведення реставрації та заміни частини огорожі.

"Комплекс Байкове кладовище має статус пам'ятки національного значення. Паркан є тільки що виявленим об'єктом культурної спадщини. Департаментом підготовлено відповідний припис про заборону робіт з огорожею до надання на розгляд науково-проектної документації в установленому порядку", - йдеться у повідомленні.

Крім того, Департамент звернувся до Міністерства культури з проханням обстежити об'єкт.

Чиновники наголосили, що стан стіни Байкового кладовища зараз дійсно критичний.

"Раніше вона була декоративною, а сьогодні, за фактом, перетворилася в підпірну, хоча і не має відповідних технічних характеристик. Однак будь-які роботи зі стіною, навіть за умови, що вона і не є пам'ятником, повинні проводитися після роз'яснення суспільству і з дотриманням норм закону", - сказав радник київського міського голови Володимир Бондаренко.

Він додав, що необхідно провести консультації з фахівцями та громадськістю щодо остаточного розв'язання цього питання.

 

новини партнерів

12 серпня, 2020 середа

11 серпня, 2020 вівторок

12 серпня, 2020 середа

11 серпня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати