live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Інвестори з Туреччини просять владу захистити їхні права в Україні

В Україні розгоряється інвестиційний скандал. Турецькі інвестори звернулись до Президента України Володимира Зеленського з проханням захистити їхні багатомільйонні інвестиції в Україну

Український підприємець Руслан Євстаф’єв звинувачує турецьких партнерів у тому, що вони витискають його з агробізнесу. У своєму коментарі ЗМІ 21 серпня 2019 року він заявив, що ще у 2009 році він один вклав гроші у будівництво олійного заводу у Дніпропетровській області, а тепер його усунули від спільного управління бізнесом.

Турецькі інвестори вже заперечили заяву Євстаф’єва і звернулись до Президента України В. Зеленського з проханням захистити їхні багатомільйонні інвестиції в Україну.

В ексклюзивному коментарі “Еспресо” Мюджахіт Тюрккан, один з турецьких інвесторів та співвласник компанії “ІК Актив”, сказав, що завдяки зусиллям, в першу чергу, турецьких партнерів вдалося з нуля створити успішне підприємство. Та з кінця 2017 року, за словами пана Тюрккана, український партнер, Руслан Євстаф’єв, робить все, аби незаконно відібрати в них бізнес: “Він ініціював ряд судових справ проти компанії та турецьких партнерів за завідомо безпідставними позовами, але ми всі їх виграли. Він фальсифікує документи, порушуючи Закон, - каже Мюджахіт Тюрккан. - Як тільки ми усвідомили, що це рейдерська атака, ми звернулися до турецької влади. З цих питань я також неодноразово звертався до державних органів України. Однак вказані звернення виявилися безрезультатними. Крім того, колишній партнер видалив з реєстру юридичних осіб інформацію про те, що він та його дружина у 2009 році передали частину своїх часток турецьким партнерам. Натомість у Реєстрі з’явився запис, що він - директор компанії, який володіє її 60%, а його дружина – 40%”.

За словами бізнесмена, зараз все виглядає так, ніби турецькі партнери ніколи не були власниками підприємства.

Позицію українця також спростовує його дружина Ольга Євстаф’єва, яка розділяє позицію інвесторів з Туреччини та не згодна з діями свого чоловіка.

“По завершенню імпорту обладнання, ми стали помічати, що Руслан витісняє турецьких партнерів від діяльності компанії, що в принципі головною причиною корпоративного конфлікту”, - розповідає Ольга.

“Коли мають місце такі випадки, нові інвестори, які планують працювати в Україні, не хочуть сюди їхати, - зазначає Расім Бекмезджі, Голова Ділової ради Туреччини та України. – У цілому, такі ситуації шкодять іміджеві України. А відновити репутацію доволі складно».

Нагадаємо, 8 серпня під час візиту до Стамбулу Президент Володимир Зеленський запропонував турецьким бізнесменам активніше інвестувати в Україну і особисто гарантував захист їхніх грошей.

Турецькі інвестори - співвласники ТОВ "ІК Актив" закликали українську владу виконати свою обіцянку – захистити їхні інвестиції та відновити право власності на підприємство. Стверджують, що від цього залежить те, як на Україну дивитимуться інші закордонні інвестори.

 

новини партнерів

11 липня, 2020 субота

11 липня, 2020 субота

10 липня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати