live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Київ є однією з найпрозоріших столиць Європи - Transparency International


фото: Апостроф
Міжнародна антикорупційна організація Transparency International назвала Київ однією з найпрозоріших європейських столиць

Такими є результати пілотного дослідження, яке проводили представники Transparency International з 20 країн, передає прес-служба організації.

Крім Києва, до переліку найпрозоріших європейських столиць увійшли Вільнюс (Литва), Мадрид (Іспанія), Прага (Чехія), Приштина (Сербія) і Таллінн (Естонія). Ці міста набрали щонайменше 75% від загальної кількості балів.

“Київ опинився в лідерах цього пілотного дослідження, зокрема, завдяки зручній національній системі публічних закупівель ProZorro, публічному реєстру електронних декларацій і повноті інформації на сайті КМДА. Але водночас у нас немає реєстру лобістів, як, наприклад, у Мадриді, інформації про зарплату мера та його радників”, – розповів виконавчий директор “Transparency International Україна” Андрій Боровик.

Експерти враховували наявність і доступність даних про бюджет міста й закупівлі, про мера, депутатів та їхню роботу, а також доступ до публічної інформації.

 

 

новини партнерів

10 липня, 2020 п'ятниця

9 липня, 2020 четвер

9 липня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати