live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Нам треба навчитися цінувати свою країну, шанувати здобутки і боротися за наступний успіх, - Арсеній Яценюк на презентації фільму "Україна: еволюція гідності"

У четвер, 22 серпня, у Києві пройшов допрем’єрний показ документальної стрічки "Україна: еволюція гідності", присвячений шляху нашої держави після Революції Гідності

Серед тих, хто ексклюзивно коментував для фільму події тих років, був прем'єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк.

На презентації були присутні й інші герої фільму:глава уряду, а в 2014 році віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку Володимир Гройсман, міністр МВС України Арсен Аваков, міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Під час презентації Арсеній Яценюк підкреслив, що якби п'ять років тому не було згуртованої єдиної української нації, "ми б уже не мали можливості відзначати День незалежності української держави".

Тоді, наголосив Арсеній Яценюк, мільйони українців стали боротися за свою свободу: "Вони відчули, що таке країна. Вони зрозуміли, що нація існує тільки тоді, коли ця нація має власну державу. І ми всі разом боролися за нашу країну".

У сучасному світі, сказав Арсеній Яценюк, не вистачає правди: "Я хочу, щоби не лише цей фільм, а й інші документальні твори, і спічі сучасного політикуму говорили правду".

"На брехні ти ніколи не збудуєш чесне, справедливе і успішне майбутнє", - сказав Арсеній Яценюк.

Природа людини така, що вона починає цінувати щось тільки тоді, коли втрачає, зазначив він: "Я не хочу, щоб ми більше втрачали. Ми не маємо права це робити. Нам треба навчитися цінувати те, що у нас є. Нам треба навчитися цінувати одне одного, свого ближнього, свою країну. Шанувати здобутки. І боротися за наступний успіх".

"Життя - це вічна боротьба. Якщо ти зупинився - ти вже програв. Я хочу, щоб наступні п'ять років ті, хто сьогодні в законний спосіб прийшли до влади, зробили набагато більше. У них для цього є фундамент і народна довіра. У них для цього є те, що всі ми як український народ зберегли, - це наша держава".

Фільм "Україна: еволюція гідності", сказав він, розповідає, як жила країна протягом останніх п’яти років: "А через п’ять років подивимося, як стало. А я хочу, щоб стало тільки краще".

Зйомки соціального проекту від відомого українського продакшена "ТТВ-Студія" тривали протягом 2018-2019 років. Фільм побудований на прийомі порівняння: кожен з п'яти основних епізодів стрічки - це заочний "діалог" між жителем України і жителем територій, які залишилися в політичній, військовій, економічній і культурній орбіті колишньої імперії, відомої як "русский мир". Для втілення задуму авторам стрічки вдалося відвідати і, головне, зняти історії життя в Вірменії, Киргизстані, невизнаному Придністров'ї та Росії.

новини партнерів

8 грудня, 2019 неділя

7 грудня, 2019 субота

8 грудня, 2019 неділя

7 грудня, 2019 субота

6 грудня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати