МЮ у більшості не впорався із "Саутгемптоном" у чемпіонаті Англії

У 4-му турі чемпіонату Англії з футболу "Манчестер Юнайтед", за чисельної переваги, зіграв у гостях внічию із "Саутгемптоном"

На 10-й хвилині матчу рахунок відкрив півзахисник "Манчестер Юнайтед" Даніель Джеймс. На 58-й хвилині захисник "Саутгемптона" Яннік Вестергор забив у відповідь.

На 73-й хвилині арбітр зустрічі Майк Дін показав другу жовту картку захиснику господарів Кевіну Дансо та залишив "Саутгемптон" у меншості. Проте, МЮ скористатися чисельною перевагою не зміг. Команди звели гру внічию 1:1.

"Манчестер Юнайтед" набрав 5 очок та піднявся на четверте місце в турнірній таблиці англійської прем'єр-ліги. "Саутгемптон" має 4 бали та перебуває на 13-й позиції.