"Барселона" без Мессі втратила очки у чемпіонаті Іспанії

У 3-му турі чемпіонату Іспанії "Барселона" без травмованого Ліонеля Мессі зіграла внічию із "Осасуною"

Ліонель Мессі через пошкодження не потрапив у заявку на гру.

Першою забила "Осасуна". На 7-й хвилині Роберто Торрес вразив ворота Марка-Андре тер Штегена після передачі Брандона Льямаса. "Барселона" відігралася у другому таймі. На 51-й хвилині перший гол за каталонський клуб забив 16-річний Ансумане Фаті.

На 64-й хвилині каталонців вперед вивів удар Артура Рамоса. В обох випадках партнерам асистував Карлес Сайоль. Уникнути поразки "Осасуна" змогли на 81-й хвилині. Торрес реалізував пенальті, який був призначений за гру Жерара Піке рукою в штрафному майданчику.

"Осасуна" зіграла з "Барселоною" внічию 2:2, набрала 5 очок та займає четверте місце у турнірній таблиці. Каталонці мають в активі на 1 пункт менше та йдуть п'ятими.