Збірна України з баскетболу перемогла Нідерланди на чемпіонаті Європи 3х3 та вийшла у плей-оф

У п'ятницю, 30 серпня 2019 року, українці зіграла другий матч на чемпіонаті Європи 3х3, що відбувається в Дебрецені, Угорщина, й з рахунком 16:11 зуміли зломити жорсткий захист збірної Нідерландів

Про це розповідає Еспресо.TV з посиланням на прес-службу Федерації баскетболу України.

Нідерланди розпочали гру активно та перші відкрили рахунок у грі влучним кидком з периметру, проте українська команда зусиллями Ткачука дуже швидко два бали відквитала, а ще за мить той же Ткачук вже вивів збірну вперед.

"Надалі, впродовж практично всього матчу на паркеті точилася рівна силова боротьба з великою кількістю фолів, а вже ближче до завершення поєдинку українці все ж змогли організувати ривок, а досвідчений бієць 3х3 Дмитро Липовцев на останній хвилині влучив ефектний дальній кидок та поставив крапку у грі. 11:16 перемога збірної України", - зазначають у Федерації.

Варто додати, що ця перемога дозволила нашій команді пройти до наступної стадії змагань.

Українці продовжать виступи на турнірі 1 вересня чвертьфінальним матчем проти Сербії.