live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У "Слуги народу" пропонують "адекватну" процедуру звільнення членів Нацради з питань теле й радіомовлення

Народні депутати від партії “Слуга народу” запропонували нову процедуру призначення та звільнення членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

На сайті оприлюдненні відповідні законопроекти “Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення” №2035 і про зміни до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності загальнонаціональними телемережами №2036.

За словами депутатки від “Слуги народу” Євгенії Кравчук, зміни в законі про Нацраду мають затвердити “адекватну процедуру призначення та звільнення членів органу”.

“Чинне законодавство передбачає двомісячну відсутність членів Нацради, які призначаються за квотою Верховної Ради, допоки триває процедура відбору та їх призначення. Ми вважаємо це неприпустимим і хочемо забезпечити безперервну роботу регулятора”, - зауважила Євгенія Кравчук.

У “Слузі народу” вважають, що наразі немає закону про “прозорість монополіста, який забезпечує мовлення всіх мовників”. Отже, згідно з законопроектом про забезпечення прозорості власності загальнонаціональних телеканалів, до засновників каналів планують висувати вимоги, які гарантуватимуть неможливість впливу інших країн на інформаційний простір України.

 

 

новини партнерів

10 липня, 2020 п'ятниця

9 липня, 2020 четвер

10 липня, 2020 п'ятниця

9 липня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати