live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Хімічна кастрація: Зеленський пояснив, чому ветував закон


фото: president.gov.ua
5 вересня президент України Володимир Зеленський пояснив, чому повернув закон про примусову хімічну кастрацію педофілів до Верховної Ради без підпису

Про це повідомляє видання "Новое время".

Зеленський вказав на те, що ухвалений закон суперечить Конституції України та закону Про захист персональних даних.

Крім того, згідно з поправками президента, передбачене законом введення антиандрогенних лікарських препаратів усім засудженим, які вчинили сексуальний злочин проти неповнолітньої дитини, незалежно від наявності протипоказань, може призвести до погіршення стану здоров’я чи навіть передчасної смерті засудженого.
"Відтак матиме місце порушення невід'ємного права на життя, закріпленого Конституцією України (частина перша статті 27)", - заявив Зеленський.

Поза тим, іншу норму закону про створення публічного реєстру педофілів можуть розцінити як втручання у приватне життя особи, яка відбула покарання.

"Законом Про захист персональних даних забороняється обробка персональних даних, зокрема, про засудження до кримінального покарання, а також даних, що стосуються здоров’я, статевого життя, біометричних або генетичних даних особи", - йдеться у документі, який направив президент.

  • Нагадаємо, 4 вересня президент України Володимир Зеленський повернув парламенту з пропозиціями законопроект № 6449 про хімічну кастрацію та відкритий реєстр педофілів.

новини партнерів

21 січня, 2020 вівторок

21 січня, 2020 вівторок

20 січня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати