live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Постійні анонси РФ обмінів полоненими можуть мати дуже нехороші наслідки, - Безсмертний


фото: zaxid.net
Екс-представник України в політичній підгрупі ТКГ вважає, що інформаційне домінування Росії у темі звільнення українських в'язнів у РФ загрожує повторенням ситуації із звільненням Надії Савченко, яке анонсувалося сім разів

Про це заявив Роман Безсмертний, повідомляє "Укрінформ".

"Уже двічі проанонсували звільнення (українських в'язнів у РФ, - ред.). Для того, щоб досягнути "рекорду" із Надією Савченко, залишилося ще п'ять разів проанонсувати, і результат буде той самий, бо інформаційно це обслуговується Росією і домінує в цьому інформаційно Росія", - сказав Безсмертний.

На його думку, події, які відбуваються навколо процесу звільнення українських в'язнів і полонених, свідчать про те, що в результаті зміни політичного керівництва в Україні "міняється механізм, який замість того, щоб бути вдосконаленим, призводить до певних тріщин, які в перспективі можуть мати дуже нехороші наслідки".

У цьому контексті Безсмертний висловив подив щодо того, що, за інформацією різних джерел, у процедуру очікуваного звільнення-обміну потрапляють 24 полонених моряки. За його словами, це може бути наслідком того, що "людина, яка веде перемовини з Росією, не розуміє статусу рішень Морського Трибуналу ООН і наслідків цих рішень".

Він також звернув увагу на те, що кандидати на обмін, прізвища яких лунають у ЗМІ, мають різний правовий статус і різну дистанцію правової очистки. Тому, з огляду на те, що процедура правової очистки виходить далеко за рамки можливих домовленостей про звільнення, говорити про якісь очікувані терміни - це "самому собі створювати проблеми", резюмував Безсмертний.

 

новини партнерів

16 грудня, 2019 понеділок

15 грудня, 2019 неділя

16 грудня, 2019 понеділок

15 грудня, 2019 неділя

14 грудня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати