Екс-футболіст "Шахтаря" зробив дубль у відборі Євро-2020

Дубль та результативна передача колишнього півзахисника "Шахтаря" Генріха Мхітаряна принесли збірній Вірменії перемогу над Боснією і Герцеговиною у відборі Євро-2020

Вірмени вийшли вперед вже на 3-й хвилині зустрічі. Ворота боснійців після передачі Тиграна Барсегяна вразив Генріх Мхітарян. За 10 хвилин Едін Джеко з пасу Амера Гояка відновив рівновагу.

На 66-й хвилині Мхітарян вдруге вивів свою команду вперед. Асистував йому Оганес Амбарцумян. За 4 хвилини рахунок знову став рівним. Після пасу Сеада Колашинаца забив Гояк. Однак на 77-й хвилині Амбарцумян приніс перемогу Вірменії. Результативна передача на рахунку Мхітаряна.

Крапка у матчі було поставлено на 90+5-й хвилині. Хавбек гостей Стіпе Лончар вразив власні ворота.

Вірменія перемогла Боснію і Герцеговину з рахунком 4:2, набрала 9 очок та йде у турнірній таблиці третьою. Лідирує у групі J Італія, у активі якої 15 очок, Фінляндія має 12 балів, Боснія і Герцеговина – 7, Греція – 4, Ліхтенштейн не набрав жодного пункту.