live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Новим прем'єром Грузії став екс-глава МВС, проти призначення якого протестувала опозиція


фото: economy.ge
Парламент Грузії призначив новим прем'єром країни колишнього голову Міністерства внутрішніх справ Георгія Гахарію, проти висунення якого на посаду протестувала опозиція

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Парламент Грузії на пленарному засіданні 8 вересня оголосив вотум довіри уряду на чолі з прем'єр-міністром Георгієм Гахарії.

Представляючи депутатам урядову програму на 2019-2020 роки, Гахарія назвав окупацію найбільшою проблемою Грузії.

"Для боротьби з нею необхідні конкретні справи, а не популізм. Коли ми говоримо, що 20% територій Грузії окуповані, ми повинні говорити і про те, що 20% економічного потенціалу Грузії окуповані. Ця проблема є головним викликом для нашої безпеки", - заявив Гахарія.

Він зазначив, що для подолання цієї проблеми необхідно використовувати всі інструменти, крім війни.

Гахарія підкреслив, що Грузія продовжить курс на інтеграцію в Євросоюз і НАТО, максимально поглибить відносини з США у всіх сферах.

Георгій Гахарія народився в Грузії 19 березня 1975 року. У 1994 році закінчив історичний факультет Тбіліського державного університету, після чого продовжив навчання в Московському державному університеті імені Ломоносова за фахом політолог. У 2004 році завершив навчання в Москві, у Вищій школі бізнесу при МДУ. Був лектором даного університету.

З 2008 по 2013 рік обіймав посаду директора розвитку бізнесу в компанії Lufthansa Service Holding AG. LSG, Frankfurt am Main, Germany GR в країнах Східної Європи, СНД і Російської Федерації.

У 2013 році повернувся в Грузію, зайнявши посаду бізнес-омбудсмена. У 2016 році був призначений на посаду міністра економіки, а в 2017 році - на посаду міністра внутрішніх справ і віце-прем'єра Грузії.

новини партнерів

10 серпня, 2020 понеділок

10 серпня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати