live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Результати голосування є юридично нікчемними, - МЗС України засудило проведення псевдовиборів у окупованому Криму


фото: krymr.com
Міністерство закордонних справ України засудило проведення росіянами 8 вересня "місцевих виборів" на тимчасово окупованій території Криму

Про це йдеться у заяві МЗС України.

"Автономна Республіка Крим та місто Севастополь є тимчасово окупованими територіями України, правовий режим яких визначається нормами міжнародного гуманітарного права. Одним з ключових обов’язків держави-окупанта є дотримання національного законодавства держави-суверена, тобто України", – йдеться у заяві.

В українському зовнішньополітичному відомстві наголошують, що так звані "місцеві вибори" є грубим порушенням Конституції та законодавства України, а також основоположних норм і принципів міжнародного права.

"Результати цього незаконного голосування є юридично нікчемними, не матимуть жодних правових наслідків та не будуть визнані ані Україною, ані міжнародним співтовариством. Всі причетні до організації та проведення незаконного голосування в тимчасово окупованому Криму особи нестимуть відповідальність згідно із законодавством України", – попереджають в МЗС.

Також у Міністерстві закордонних справ України наголошують, що нові порушення міжнародного права з боку РФ свідчать про необхідність не лише продовження, але й посилення міжнародного політичного та економічного тиску на РФ з метою відновлення територіальної цілісності України.

новини партнерів

12 липня, 2020 неділя

12 липня, 2020 неділя

11 липня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати