live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Рада закликала ПАРЄ не визнавати членів делегації Росії, яких “обрали” у Криму

Верховна Рада України закликала Парламентську асамблею Ради Європи на січневій сесії не підтримувати членів делегації Російської Федерації, які були обрані на незаконних місцевих виборах у Криму 8 вересня

Про це йдеться в ухваленій парламентом заяві про невизнання легітимності так званих місцевих виборів в Автономній Республіці Крим і місті Севастополі.

“Закликаємо членів Парламентської асамблеї Ради Європи засудити під час чергової жовтневої сесії ПАРЄ 2019 року проведення незаконних виборів на території тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим і м. Севастополь (Україна), утриматися у рамках січневої сесії ПАРЄ 2020 року від підтримки повноважень членів парламентської делегації РФ, які були обрані голосами мешканців тимчасово окупованого Криму в ході незаконних виборів, та перебувають під санкціями Європейського Союзу”, - наголошується в документі.

  • Нагадаємо, 11 вересня Верховна рада України підтримала за основу та в цілому проект постанови №2119 "Про заяву Верховної ради України про невизнання легітимності так званих місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях України - Автономна Республіка Крим та м. Севастополь".

новини партнерів

20 вересня, 2020 неділя

20 вересня, 2020 неділя

19 вересня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати