.

Будь-яка спроба зупинити реформу децентралізації призведе до значної шкоди - Арсеній Яценюк після зустрічі зі спецпосланником уряду Німеччини

Прем'єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк 12 вересня зустрівся зі Спеціальним посланником німецького уряду з питань децентралізації, колишнім прем’єр-міністром Федеральної землі Саксонія Ґеорґом Мільбрадтом

У своєму дописі на Facebook за підсумками зустрічі Арсеній Яценюк підкреслив, що німецькі партнери "з великою увагою та співпереживанням продовжують ставитися до нинішніх політичних процесів в Україні": "Радий, що їхня увага полягає не у формальних словах підтримки, а в небайдужій і тверезій оцінці ситуації та багатьох ризиків, які виникають в країні".

Продовження політики децентралізації, яку Україна розпочала у 2014 році, - це, підкреслив лідер "Народного фронту", один із найзначиміших маркерів, який розглядають наші партнери.

"Згоден з думкою колеги, що будь-яка спроба зупинити або підмінити реформу, що вже принесла справжні права і свободи на місця, призведе до значної шкоди. Повернення до авторитарних практик минулого - шлях в нікуди", - наголосив Арсеній Яценюк. 

 

новини партнерів

5 грудня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати