"Реал" ледве не втратив очки у дебютному матчі Азара

У 4-му турі чемпіонату Іспанії з футболу "Реал" переміг "Леванте" у дебютному матчі бельгійського хавбека Едена Азара за мадридський клуб

У матчі проти "Леванте" за "Реал" у офіційному матчі дебютував Еден Азар, який влітку перейшов до команди Зінедіна Зідана з англійського "Челсі". Бельгієць вийшов на заміну на 60-й хвилині.

На 25-й хвилині рахунок у зустрічі відкрив нападник "Реалу" Карім Бензема. За 6 хвилин француз оформив дубль і збільшив перевагу господарів поля.

Наприкінці першого тайму, на 40-й хвилині, півзахисник мадридського клубу Каземіро забив третій гол.

На 49-й хвилині форвард "Леванте" Борха Майораль відправив у ворота "Реала" м'яч у відповідь. На 75-й хвилині хавбек гостей Гонсало Мелером забив другий гол.

"Реал" втримав перемогу над "Лвенате" – 3:2. Мадридський клуб набрав 8 очок і піднявся на 2-е місце в турнірній таблиці. "Леванте" має 6 пунктів та йде на 5-й позиції.