"Шахтар" здобув феєричну перемогу над "Зорею" у матчі із 7-ма голами

У центральному матчі 7-го туру чемпіонату України з футболу "Шахтар" переміг "Зорю" із рахунком 4:3

"Шахтар" невдало розпочав гру та пропустив уже на 9-й хвилині від Владлена Юрченка. На 35-й хвилині перевагу команди Віктора Скрипника збільшив Владислав Кочергін.

На 42-й хвилині Тайсон скоротив відставання "гірників" у рахунку. По перерві "Шахтар" вивів вперед Марлос, який забив на 54-й та 63-й хвилинах та оформив дубль.

На 87-й хвилині "Зоря" відновила рівновагу зусиллями Богдана Леднєва. Проте, втримати нічию луганській команді не вдалося. Перемогу "Шахтарю" на 90-й хвилині приніс Жуніор Мораес, який відзначився із передачі Євгена Коноплянки.

"Шахтар" переміг "Зорю" 4:3, набрав 21 очко та зміцнив лідерство в турнірній таблиці. "Зоря" має 11 пунктів та йде четвертою.

Чемпіонат України

7-й тур

14 вересня

"Шахтар" – "Зоря" 4:3

Голи: Тайсон, 42, Марлос, 54, 63, Жуніор Мораес, 90 – Юрченко, 9, Кочергіе, 35, Леднєв, 87