live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Черкаському зоопарку відкрили експозицію “Олені і зубри”

“Олені і зубри” - це відкриті вольєри зі штучними водоймами. Тварини почувають себе як в справжніх природних умовах

У Черкаському зоопарку відкрили експозицію копитних “Олені і зубри”. Її побудували за принципом занурення. Площа відкритих вольєрів експозиції становить 4220 квадратних метри, водойм — 322. Експозиція являє собою вольєри (без кліток) зі штучними водоймами і оглядом з усіх можливих ракурсів за рахунок багаторівневого конструкцій. Експозиція копитних сформована з тварин лісової та лісостепової кліматичних зон України, які проживають у Черкаському зоопарку, серед них: благородний олень, плямистий олень, косуля, лань та зубр.

Відвідувачі можуть з різних ракурсів спостерігати за тваринами з мосту довжиною 230 метрів. Експозицію облаштували за кошти корпорації РОШЕН, яка витратила на експозицію 50 мільйонів гривень. Корпорація з 2016-го року реалізує проекти з модернізації Черкаського зоопарку. Та вже інвестувала за цей час в зоопарк більше 75 мільйонів гривень.

“У нас була ідея створити сучасний зоопарк, побудувати туристичну перлину. Цей зоопарк буде затишним, гарним та чистим. Він буде номер один в Україні. ”, - каже Президент корпорації ROSHEN В'ячеслав Москалевський.

У квітні 2017-го коштами корпорації у зоопарку відкрили схожу експозицію з хижими тваринами - “Земля вовків і ведмедів”. А от аналогу новому проекту із копитними, каже директор зоопарку Євген Ван, складно знайти навіть в Європі. Вольєри облаштовані штучними водоймами, де звірі почувають себе наче в справжніх природних умовах.

“На тварин можна дивитись з різних ракурсів. І з висоти, і з рівня землі. Ми зробили з рівнини пагорбну місцевість. Було перероблено дуже багато ґрунтів. Тут є і водойми, і річечки, які дають доступ до води для для тварин на протязі всього року", - розповідає директор Черкаського зоопарку Євген Ван.

Біля експозиції відкрили і новий дитячий майданчик. Тут вмонтували спеціальні тунелі, через які малеча потрапляє на територію експозиції. Комфортну атмосферу для дітей, у день відкриття експозиції, також доповнили різноманітні конкурси та розваги.

На відкриті експозиції також оголосили про підписання договору спонсорства, за яким Корпорація протягом 20 років інвестує в зоопарк ще 300 мільйонів гривень, а натомість отримає відображення власного бренду в назві зоопарку.

 

новини партнерів

18 вересня, 2020 п'ятниця

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати