Ліга чемпіонів: "Інтер" сенсаційно втратив очки у матчі проти чеської "Славії"

У матчі першого туру групового раунду Ліги чемпіонів італійський "Інтер" неочікувано зіграв у нічию проти чеської "Славії"(1:1)

У першому ж матчі нового сезону групового раунду Ліги чемпіонів, відбулась сенсація. Міланський "Інтер" вдома, на стадіоні "Сан Сіро", втратив очки у матчі з празькою "Славією".

На 63-й хвилині матчу італійці неочікувано пропустили від гостей, за чехів відзначився нігерійський нападник Пітер Олеїнка.

Матч йшов до завершення, а гравці "Славії" уже уявляли святкування перемоги після фінального свистка, однак Ніколо Барелла врятував репутацію "Інтера", забивши на останніх хвилинах матчу. Рахунок зустрічі 1:1.

Матч між іншими учасниками групи F "Боруссія" (Німеччина) - "Барселона" (Іспанія) розпочнеться о 22:00.