"Динамо" переграло "Мальме" у матчі Ліги Європи

У першому турі групового раунду Ліги Європи київське "Динамо" перемогло шведський "Мальме" 1:0 у Києві

19 вересня, у рамках 1-го туру групового раунду ЛІги Європи, київське "Динамо" вдома приймало суперника зі Швеції "Мальме". Матч завершився перемогою для українців - 1:0.

У першому таймі команди пішли на відпочинок без забитих м'ячів, що викликало свист київських вболівальників на адресу футболістів "Динамо".

Під кінець гри, а саме на 84-й хвилині Володимир Шепелєв тонкою передачею знайшов Буяльського у штрафному, а хавбек переграв воротаря "Мальме" і вивів киян вперед.