live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Рада схвалила запровадження єдиного рахунку для сплати податків з 2021 року


фото: rfe
Верховна Рада України ухвалила закони, що запроваджують єдину звітність з податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску, які сплачують підприємці, що наймають працівників

Про це повідомили в Міністерстві фінансів. 

19 вересня Верховна рада України прийняла в другому читанні законопроект №1057 про внесення змін до закону "Про збір та облік єдиного внеску на обов'язкове державне соціальне страхування" щодо подання єдиної звітності по єдиному внеску (ЄСВ) і податку на доходи фізичних осіб (ПДФО). 

Крім того, нардепи прийняли в другому читанні і пов'язаний з цим документом законопроект №1072, яким вносяться відповідні зміни до Податкового кодексу України для врегулювання питань щодо об'єднання звітностей. 

Положення закону №1057 запрацюють з 1 січня 2021 року: тоді підприємствам потрібно буде подавати лише одну звітність з податків, які вони сплачують за своїх працівників (замість двох звітностей). Також зміниться система звітності з цих податків та зборів: вона стане більш уніфікованою та зручною.

Крім цього, депутати уніфікували строки подання звітності. Очікується, що це рішення призведе до спрощення умов ведення бізнесу в Україні, адже зменшить витрати часу на подання декларацій та податкових звітів.

“Реалізація законів сприятиме спрощенню умов для ведення бізнесу, спрощенню адміністрування податку з доходів фізичних осіб та єдиного соціального внеску, зменшенню кількості та обсягу податкової звітності”, - пояснили важливість прийняття закону в Міністерстві фінансів.

 

новини партнерів

12 серпня, 2020 середа

12 серпня, 2020 середа

11 серпня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати