"Манчестер Сіті" забив 8 голів "Вотфорду" в чемпіонаті Англії

У 6-му турі чемпіонату Англії з футболу "Манчестер Сіті" розтрощив "Вотфорд" з рахунком 8:0

Український футболіст "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко не потрапив у заявку своєї команди та участі у грі не брав.

Його партнери вийшли вперед вже на 1-й хвилині - відзначився півзахисник Давід Сільва. До 18-й хвилині рахунок був уже 5:0 на користь "Сіті", авторами голів стали нападник Серхіо Агуеро, півзахисники Ріяд Марез і Бернарду Сілва, а також захисник Ніколас Отаменді.

У другому таймі Бернарду Сілва оформив хет-трик - він вразив ворота на 48-й і 60-й хвилинах. На 85-й хвилині манчестерці забили знову - відзначився Кевін Де Брюйне.

"Манчестер Сіті" переміг "Вотфорд" 8:0, набрав 13 очок та займає друге місце в турнірній таблиці. Від лідер – "Ліверпуля" – команда Хосепа Гвардіоли відстає на 2 пункти. "Вотфорд" з 2 очками йде на останній – 20-й позиції.

Чемпіонат Англії

6-й тур

21 вересня

"Манчестер Сіті" – "Вотфорд" 8:0

Голи: Давід Сільва, 1, Агуеро, 7 (пен.), Марез, 12, Бернарду Сілва, 15, 48, 60, Де Брюйне, 85