Малиновський допоміг "Аталанті" здійснити диво-камбек у чемпіонаті Італії

Український футболіст Руслан Малиновський допоміг "Аталанті" врятуватися від поразки у матчі чемпіонату Італії проти "Фіорентини"

Український хавбек Руслан Малиновський вийшов на гру з "Фіорентиною" у стартовому складі "Аталанти" та відіграв весь матч у центрі півзахисту.

Команда з Бергамо невдало розпочала домашній матч та пропустила на 24-й хвилині від Федеріко К'єзи. На 66-й хвилині перевагу флорентійців збільшив Франк Рібері.

"Аталанта" врятувалася від поразки наприкінці зустрічі. На 84-й хвилині Йосіп Ілічич скоротив відставання у рахунку. А у компенсований арбітром час Тімоті Кастань приніс бергамцям нічию.

"Аталанта" зіграла із "Фіорентиною" внічию 2:2, набрала 7 очок та йде в турнірній таблиці п'ятою. "Фіорентина" має 2 пункти за посідає останню позицію.