live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Ви маєте припинити загравати з диктаторами": Туск з трибуни ООН закликав до солідарності з Україною

Закон права має бути вищим за право сили, тож міжнародна солідарність вимагає допомагати слабшому, якого атакує бездумний сильніший, як це сталося у випадку з Україною

Таку думку 26 вересня під час виступу на Генеральній Асамблеї ООН у Нью-Йорку висловив Президент Європейської Ради Дональд Туск, повідомляє Укрінформ.

"Для того, щоб захистити верховенство права, вам дійсно потрібно прийняти правило, що закон має бути вище сили. Якщо ви хочете слідувати цьому принципу та міжнародній солідарності, ви завжди маєте допомагати слабшим, якщо вони атаковані сильнішими та бездумними, як це трапилося у випадку з Україною, наприклад. Якщо сильні світу цього не зрозуміють цього, вони підуть в історію не як лідери, але як фейкові лідери. Так тому й бути", - наголосив Туск.

Він зауважив, що здорове природне оточення людини, яке сьогодні потребує захисту – це не лише океани або ліси – це також правда у громадському житті, це свобода, верховенство права та міжнародна солідарність.

"Щоб захистити справедливість, недостатньо звинувачувати інших у просуванні фейкових новин. Щиро кажучи, буде достатньо просто припинити брехати. Сьогодні надто багато політиків використовують брехню, як головний метод для збереження влади. Для того, щоб зберегти свободу – недостатньо просто говорити промови. Ви маєте захищати право людини всюди та кожного дня. Ви маєте захищати свободу слова та вільну пресу. І ви маєте припинити загравати з диктаторами та авторитарними режимами", - заявив Президент Європейської Ради.

Все по темі

новини партнерів

1 жовтня, 2020 четвер

30 вересня, 2020 середа

1 жовтня, 2020 четвер

30 вересня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати