У Білому домі визнали, що намагалися приховати стенограму розмови Трампа і Зеленського, - ЗМІ

Адміністрація президента США визнала, що чиновники Білого дому наказали перемістити стенограму телефонної розмови Дональда Трампа з президентом України Володимиром Зеленським до системи підвищеної безпеки

Про це повідомляє CNN із посиланням на заяву, надану топ-чиновником Білого дому.

Джерело видання повідомляє, що переміщення стенограми до засекреченої системи відбулося за вказівкою адвокатів Ради національної безпеки.

"Юристи Ради національної безпеки вказали, що класифікований таким чином документ зберігатиметься належним чином", - сказав топ-чиновник Білого дому.

При цьому чиновники Білого дому заявляють, що оскільки стенограма вже була засекречена, вони не зробила нічого поганого, перемістивши її до іншої системи.

Визнання переміщення стенограми розмови Трампа і Зеленського до системи підвищеної безпеки підтверджує скаргу спецслужбовця про те, що зміст розмови намагалися приховати.

  • Нагадаємо, 25 вересня було оприлюднено стенограму телефонної розмови Дональда Трампа і Володимира Зеленського. Обидва лідери зокрема висловили думку, що європейські держави недостатньо допомагають Україні.
  • Крім того, під час розмови Трамп просив Зеленського розглянути можливість відновити розслідування проти сина Джо Байдена - головного конкурента Трампа на наступних виборах.
  • Офіційний Брюссель назвав безпрецедентною підтримку України Євросоюзом у відповідь на критику Трампа і Зеленського.
  • Зеленський заявив, що не може впливати на українські правоохоронні органи щодо початку розслідування стосовно Джо Байдена.

новини партнерів

5 березня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати