"Шахтар" ошелешив "Аталанту" революційним виконанням пенальті у юнацькій Лізі УЄФА

У 2-му турі групового раунду юнацької Ліги УЄФА "Шахтар" відзначився незвичним виконанням пенальті у ворота італійської "Аталанти"

На 26-й хвилині матчу "Шахтар" відкрив рахунок за допомогою нестандартно виконаного пенальті. Михайло Мудрик відкинув м'яч на Георгія Судакова, який точно пробив по воротах повз голкіпера, який впав і не міг зарадити своїй команді.

Проте, "Шахтар" у підсумку не зміг втримати перевагу над "Аталантою". На 40-й хвилині рахунок зрівняв Роберто Пікколі. На 71-й хвилині форвард зробив дубль та вивів свій клуб вперед.

"Шахтар" врятувався від поразки у компенсований арбітром час - нічию українському клубу приніс гол Абдулли Абдуллаєва.

"Шахтар" зіграв із "Аталантою" внічию 2:2, обидва клуби набрали у групі С по 1 очку та ділять третю-четверту позиції. По 3 пункти мають "Манчестер Сіті" та хорватське "Динамо", які сьогодні зустрінуться у Англії.