"Шахтар" переграв "Аталанту" у матчі Ліги чемпіонів

У матчі 2-го туру групового етапу ЛЧ донецький "Шахтар" на виїзді переміг італійську "Аталанту" з рахунком 1:2

1 жовтня відбувся другий матч донецького "Шахтаря" у цьогорічній Лізі чемпіонів. Українці виступили в Італії проти місцевої "Аталанти", і виявились сильнішими за суперника, рахунок матчу - 1:2.

На 16-й хвилині матчу арбітр поставив пенальті у ворота донецького "Шахтаря", яке пробивав Йосіп Ілічич, однак український голкіпер Андрій Пятов переграв суперника, здійснивши неймовірний сейв, це 5-й відбитий пенальті для голкіпера у ЛЧ.

Рахунок у зустрічі був відкритий на 28-й хвилині, коли форвард італійців Дуван Сапата з близької відстані пробив головою повз голкіпера по центру воріт.

Донецький "Шахтар" зрівняв рахунок у матчі на 41-й хвилині матчу, Жуніор Мораєс реалізувавши вихід віч-на-віч з голкіпером італійців Голліні.

Крапку у матчі поставив Манор Соломон, який замінив Алана Патріка на 69-й хвилині. Фактично на останніх секундах матчу хавбек реалізував свій момент після передачі бразильця Додо.