live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Вони не йдуть воювати за якусь територію": Винник вважає, що бійці на Сході підтримали б його в акції за мир


фото: donpress
Український співак переконаний, що жоден з учасників бойових дій на Сході України не скаже, що він не хоче миру

Про це Олег Винник заявив під час пресконференції, трансляцію якої веде ТСН.

Відповідаючи на питання, чи приємно, на його думку, було родичам загиблих на Сході та бійцям, які зараз там, побачити його в кліпі з російськими артистами, Винник сказав: "У таких випадках я вірю, що ці хлопці, перед якими величезна повага і величезний біль, я думаю, що жоден з них не скаже, що він не хоче миру. Звичайно, ми маємо закінчити. І хлопці, які йдуть відстоювати нашу країну, мені здається, ні я впевнений на 100% відсотків, що вони не йдуть воювати за якусь територію, вони йдуть відстоювати нашу країну. І було би для мене дуже боляче, щоби хтось сказав, що не хоче миру".

Він також зазначив, що не хоче, щоб гинули наші хлопці та люди, які ніколи не тримали зброю в руках. "Я хочу, щоб все припинилося", - додав співак.

Відповідаючи на питання, чи знає він, що гасло "ми за мир" використовувалось путінським режимом, зокрема в Криму, в пропагандистській роботі на Донбасі, Винник перепитав: "Ви впевнені в цьому? Я не знаю таких речей. Я сказав те, що сказав. Я за мир. Все інше –це не моя справа. Це мають розбиратися фахівці, і це їхня справа і так має бути".

Співак зауважив, що є люди, які хочуть миру в світі, і їх більший відсоток. 

"Є слово "мир" і я не думаю ні про що. Якщо ви дитині своїй скажете: "Живи з миром" і "Я хочу, щоб ти був у мирі", якщо дитина запитає "В якому мирі?". Це лише означає, що мама бажає миру своїй дитині, все", - сказав Винник.

новини партнерів

20 січня, 2020 понеділок

19 січня, 2020 неділя

20 січня, 2020 понеділок

19 січня, 2020 неділя

18 січня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати