Збірна України перемогла у першому матчі ЧС з мініфутболу

У першому матчі чемпіонату світу з мініфутболу збірна України розгромно перемогла суперників з Лівану

Про це повідомляє офіційний facebook турніру.

У стартовому матчі чемпіонату світу з мініфутболу, який проходить у Австралії, збірна України без проблем переграла суперників з Лівану, рахунок - 3:0.

Для українців поєдинок розпочався з неприємного вилучення голкіпера Євгенія Зайця, після чого весь матч у рамці воріт грав Віктор Цой, який є польовим гравцем. Однак, невдовзі після червоної картки, на 16-й хвилині Україні вдалось забити, це зробив капітан збірної Андрій Хомин.

Другий гол у зустрічі був забитий у другому таймі, Віктором Цойом, футболіст, який був вимушений грати голкіпера, пробив з центра поля точно у кут воріт, рахунок - 2:0.

Поставив крапку у поєдинку граючий тренер Євген Задорожній, на 45-й хвилині спеціаліст відправив м'яч у сітку воріт ударом через весь майданчик.

Перемога проти Лівану є першою для збірної України в історії чемпіонатів світу з мініфутболу. Наступний матч українці зіграють 3 жовтня проти Румунії.