live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Міноборони планують запровадити ще 200 стандартів НАТО


фото: reuters
У Міністерстві оборони до 2020 року планують запровадити понад 200 стандартів та інших керівних документів НАТО
Про це повідомив директор департаменту воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міністерства оборони Олег Меліхов,  повідомляє сайт Міноборони.
 
Свідченням євроатлантичного курсу України є ухвалені документи оборонного планування: Стратегічний оборонний бюлетень, Закон України "Про національну безпеку України", нова конституційна норма.
 
"Відтак на період до 2020 року включно опрацюванню підлягають понад 200 стандартів й інших керівних документів Альянсу з різних питань. Зокрема оборонного планування, застосування видів і родів ЗС України, логістики, розвідки, військової поліції, медзабезпечення, професіоналізації війська тощо. Фахівці зауважують, що достатній рівень для вступу в Альянс, впровадження стандартів НАТО і розвитку оборонних спроможностей чітко не визначено," - зазначає Меліхов.
 
Він заявив, що головна практична мета стандартизації — оперативна й технічна сумісність управлінських, бойових, розвідувальних, забезпечувальних та інших органів і систем.
 
"Курс України щодо членства в ЄС та НАТО набув конституційної гарантії незворотності. Отже, йдемо до колективної безпекової "парасолі", резюмував чиновник Міноборони.
  • Раніше Столтенберг обговорив із Зеленським вступ України до НАТО.
Все по темі

новини партнерів

10 серпня, 2020 понеділок

9 серпня, 2020 неділя

10 серпня, 2020 понеділок

9 серпня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати