"Динамо" розтрощило "Колос" у матчі з трьома пенальті та двома вилученнями

У 10-му турі чемпіонату України з футболу "Динамо" перемогло "Колос" у матчі із двома вилученнями та трьома пенальті

У Києві, де свої домашні матчі проводить "Колос" із села Ковалівка, "Динамо" на 49-й хвилині залишилося у меншості після вилучення за повторне попередження Володимира Шепелєва.

Проте вже на 54-й хвилині команди знову опинилися у рівних складах – суддя у суперечливому епізоді вилучив за гру рукою Максима Максименка та призначив у ворота "Колоса" пенальті. Одинадцятиметровий реалізував Віктор Циганков.

На 66-й хвилині Артем Бесєдін забив у ворота клубу із Ковалівки другий гол, а на 81-й хвилині оформив дубль.

У компенсований арбітром час остаточний рахунок у матчі встановив Беньямін Вербіч, який реалізував ще один пенальті.

"Динамо" перемогло "Колос" 4:0, набрало 20 очок та залишилося на третьому місці. Від лідера чемпіонату України – "Шахтаря" – кияни відстають на 10 пунктів.