live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Український стартап Grammarly залучив $90 млн інвестицій: тепер він “єдиноріг”


фото: ictv
Заснована українцями IT-компанія Grammarly залучила $90 млн в новому інвестиційному раунді. Оцінка компанії перевищила $1 млрд

Про це йдеться в прес-релізі компанії.

Виконавчий директор Grammarly Бред Гувер повідомив виданню TechCrunch, що компанія стала єдинорогом - її оцінка перевищила $1 млрд. Сумарно компанія залучила $200 млн інвестицій.

Grammarly створює онлайн-сервіс на основі штучного інтелекту для допомоги в написанні текстів англійською мовою. 

У 2009 році стартап заснували в Києві українці Максим Литвин, Олексій Шевченко і Дмитро Лідер. У 2011 році вона стала прибутковою. З моменту першого раунду інвестицій у травні 2017 року Grammarly збільшила кількість користувачів більше ніж втричі - до 20 млн осіб. Офіси Grammarly знаходяться в Києві, Сан-Франциско, Нью-Йорку та Ванкувері.

“За два останні роки наша команда збільшилася більше ніж в два рази, і ми вже будуємо новий офісний простір в Києві, щоб підтримати подальше зростання”, - розповів співзасновник Grammarly Дмитро Лідер.

Як наголошується в прес-релізі, Grammarly буде використовувати залучені інвестиції, щоб продовжувати розширювати охоплення свого продукту і зробити його доступним всюди, де може відбуватися письмова комунікація англійською мовою. Компанія також продовжить працювати над більш складними аспектами мови і комунікації, зокрема над розвитком недавно запущеного детектора тону - для того, щоб надавати користувачам практичні рекомендації щодо його адаптації.

У компанії відзначили, що в найближчому майбутньому планують розширити офіс в Києві на додаткові 1,3 тис. кв. м, на яких зможуть розміститися ще 130 осіб.

новини партнерів

12 серпня, 2020 середа

11 серпня, 2020 вівторок

12 серпня, 2020 середа

11 серпня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати