Збірна України без проблем перемогла Литву у матчі кваліфікації Євро-2020

У матчі 7-го туру відбору на Євро-2020 збірна України перемогла суперників з Литви з рахунком 2:0

11 жовтня, у матчі 7-го туру відбору на Євро-2020, збірна України завдяки дублю Руслана Малиновського перемогла суперників із Литви, з рахунком 2:0.

Хавбек "Аталанти" відкрив рахунок на 29-й хвилині, після елегантної гольової передачі від нападника донецького "Шахтаря" Жуніора Мораєса, для форварда це перший асист за збірну України.

А вже на 58-й хвилині протистояння Руслан Малиновський подвоїв перевагу українців забивши красивий гол зі штрафного. Для Малиновського це шоста результативна дія за останні чотири матчі збірної.

Після 6-ти матчів українці очолюють групу В, маючи в активі 16 пунктів.