live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Російська підтримка популістів у Європі - це новий тип гібридної війни, - Яценюк


фото: nfront.org.ua
Лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк на 14-й Ризькій конференції назвав підтримку європейських популістів Росією новим типом гібридної війни

Про це повідомляє "Народний фронт".

"Російська влада й російська інформаційна машина підтримують популістські рухи в ЄС. Причина дуже проста: РФ хоче розділити Євросоюз і підірвати трансатлантичну єдність. Росія підкуповує політиків, партії, медіа, неурядові організації. Це новий тип гібридної політичної війни проти вільного світу", - наголосив прем’єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк під час Ризької конференції у суботу, 12 жовтня.

У рамках 14-ї Ризької конференції Арсеній Яценюк взяв участь у дискусійній панелі, присвяченій темі популізму в Європі. Він наголосив, що проблема популізму вже перестала бути питанням внутрішньої політики держав.

"Погляньте, що відбувається у всьому світі. Популісти підтримуються диктаторами, як Путін і Росія".

Арсеній Яценюк наголосив, що не підтримує формулювання "конфлікт еліт і народу": "Це боротьба між популізмом і антипопулізмом".

"Усе залежить від прийнятих рішень. Розумні рішення - на боці антипопулізму. А немудрі рішення мають на меті якомога швидше отримати електорат. У довгостроковій перспективі - вони недієві, але в короткостроковій - отримують підтримку більшості", - наголосив він.

Поширення популізму у світі Арсеній Яценюк назвав "надзвичайно небезпечним": "Популісти намагаються "продати" виборцям швидкі й легкі рішення. Він порівняв цю ситуацію із лікуванням пацієнта. Хірург визначає проблему і призначає операцію, аби людина видужала. А інший лікар пропонує прийняти магічну пігулку з опіатами: "Антипопулісти діють як хірурги. Адже ми хочемо врятувати людину, націю, країну. І ми платимо за це ціну. Популісти не хвилюються за майбутнє".

"Для нас сьогодні на кону не політичне майбутнє. Головне - не занепастити наші країни, держави і нації", - сказав лідер "Народного фронту".

Важливим фактором у протидії популізму Арсеній Яценюк назвав освіту: "Якщо люди неосвічені, ними дуже легко маніпулювати".

"Завдання політиків - дати можливості людям у своїх державах. В такому разі не залишиться жодних шансів для популістів", - додав він.

"Прийде час, коли люди усвідомлять, що популізм не вихід. Маємо бути готові боротися за наші цінності й триматися своїх принципів. Треба вірити в те, що робите. І це єдиний шлях, як досягти результату", - сказав Арсеній Яценюк.

новини партнерів

‡агрузка...

20 жовтня, 2019 неділя

19 жовтня, 2019 субота

20 жовтня, 2019 неділя

19 жовтня, 2019 субота

18 жовтня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати