live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Острозі відбулася лекція в рамках проекту "Четверта влада: вплив, виклики, відповідальність"


фото: Леся Касіяненко
У суботу, 12 жовтня, в рамках проекту "Четверта влада: вплив, виклики, відповідальність" відбулася відкрита лекція українського журналіста і публіциста Віталія Портникова для студентів Національного університету "Острозька академія"

Під час лекції були присутні більш як 180 слухачів, серед яких : студенти, викладачі, представники місцевої влади та громадянського суспільства. 

Основна ціль лекцій - підвищення якості, об'єктивності, незаангажованості медіа-контенту і, як наслідок, підвищення рівня критичного мислення та об'єктивності оцінок українцями інформації та подій. Суспільство має бути добре поінформоване про події в країні та світі, і отримана інформація має бути максимально чесною, справедливою, без викривлення інформації. Довіра громадськості повинна бути пріоритетним напрямком в роботі медіа.

На базі лекції буде виготовлено телеверсію , яку буде показано в ефірі медійного партнера проекту - телеканалу Еспресо.

Наступна лекція буде проводитися в місті Харків. Іншими містами, де планується проведення заходів, будуть Дніпро, Вінниця та Київ.

Захід організовувався ГО "Всеукраїнський демократичний форум", за підтримки Фонду розвитку ЗМІ посольства США в Україні. Організаційний партнер - НУ “Острозька академія”. Медіапартнер заходу - телеканал Еспресо.

null

null

null

ФотоЛеся Касіяненко 

Все по темі

новини партнерів

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати