live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Попри велику кількість справ, зменшується кількість суддів. - голова Верховного суду про реформу

Валентина Данішевська
фото: wikipedia
Голова Верховного суду Валентина Данішевська заявила, що на розгляді величезна кількість справ, але при цьому склад суду хочуть скоротити удвічі

Про це вона заявила в програмі Ваша Свобода, передає Еспресо.TV.

"Без жодного аналізу, претензій, руйнується Верховний суд, зменшується кількість суддів вдвічі - це при тому, що на розгляді величезна кількість справ від попередників і до нас надходить щодня 360 звернень, " - заявила Данішевська

Вона зазначила, що за 2 роки Верховний суд до свого провадження отримав близько 230 тис.справ, 155 тис з яких, розглянуто. 

"Мали сподівання, що подолаємо ці залишки за найближчий рік, адже у травні до суду прийшло 75 нових суддів. Сподівання людей, якщо не руйнються то віддаляються удвічі," - сказала голова суду.

Вона також зазначила, що у законопроєкті не пояснюється таке рішення про скорочення складу.

"Втручання в діяльність Верховного суду це не є центральною лінією. Якщо подивитись на пояснювальну записку до законопроєкту, то там зазначена мета - це покращення діяльності органів суддівського самоврядування - ВККС та ВРП. Про Верховний суд жодного слова немає, це так, мимоходом, без жодних пояснень.", - заявила вона.

 

новини партнерів

9 липня, 2020 четвер

9 липня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати