live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

#KyivNotKiev: The New York Times не хоче відмовлятися від русифікованої назви

Після того як The Washington Post доєдналась до переліку міжнародних ЗМІ, що почали писати Kyiv, редколегія The New York Times сказала, що поки не збирається вводити схожі зміни

16 жовтня "Голос Америки" надіслав до редакції The New York Times запит, щоб дізнатися, чому одне із найавторитетніших медіа не поспішає замінювати русифіковану транслітерацію Києва.

Віцепрезидент з комунікацій The New York Times Даніель Роудс відповів, що редактори порушували це питання із міжнародним відділом і вирішили залишитися із Kiev, щоб відповідати тому, як ми підходимо до написання інших міжнародних міст.

Вони це пояснили таким чином.

"Наприклад, ми не пишемо Koln (for Cologne) [Кельн] або Firenze (for Florence) [Флоренція]. Ми вважаємо, що для більшості англомовних читачів Kiev більш знайоме [написання], ніж Kyiv, і ми загалом надаємо перевагу найбільш усталеному та звичному використанню для ясності нашої аудиторії. З огляду на це, ми знаємо про дискусію і продовжуватимемо розглядати ситуацію в перебігу подій", – пише Даніель.

На сьогодні вже девять впливових новинних видань по всьому світу перейшли на написання назви столиці України Kyiv, згідно з переліком МЗС України.

  • На початку жовтня 2018 року Міністерство закордонних справ України розпочало онлайн-кампанію #CorrectUA, в рамках якої звертається до іноземних ЗМІ й іноземних аеропортів із метою коригування правопису міста Київ латинкою (#KyivNotKiev). Чимало європейських столиць і міст вже підтримали цю ініціативу.
Все по темі

новини партнерів

11 серпня, 2020 вівторок

11 серпня, 2020 вівторок

10 серпня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати