live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Києві пройшов Всеукраїнський ресторанний саміт

Він зібрав десятки найкращих рестораторів країни та понад 700 учасників

У Києві пройшов  “Всеукраїнський ресторанний саміт” за сприяння міжнародної освітньо-консалтингової компанії “Бізнес-Конструктор”.  Упродовж  7 годин відомі вітчизняні  ресторатори ділилися секретами успіху з усіма хто хотів покращити власну справу.  “Тут  справжній потік інсайтів, який вже завтра відвідувачі зможуть втілити в своєму бізнесі.  По-перше, це маркетинг і просування. Це дуже актуальна тема для багатьох рестораторів. По-друге, це команда, робота з командою. Управління персоналом. Все що стосується корпоративної культури людей - це дуже важливо. І третє – це управлінські процеси в бізнесі”, - зазначає засновник компанії “Бізнес-Конструктор” Кирило Куницький.  

На захід завітали, як початківці, так і професіонали своєї справи. Хтось  прийшов аби завести  нові знайомствами. А хтось  - аби  дізнатися новинки та секрети ведення бізнесу в харчовій галузі, аби започаткувати свою справу. “Тільки ось таке живе спілкування  с людьми, які щось справді роблять, прагнуть щось змінити в світі, коли ти спілкуєшся з людиною, яка заряджена  на створення унікального – то ти теж стаєш унікальним”, - ділиться враженнями  ресторатор Дмитро Запорожець.  

Наступний подібний  захід під назвою “Бізнес-Тренди  2020”  відбудеться вже 27 листопада. На нього зможуть завітати усі охочі. Організатори зазначають, що це буде Наймаcштабніша  подія року, яка збере півтори тисячі осіб.

 

Все по темі

новини партнерів

21 вересня, 2020 понеділок

21 вересня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати