live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Цукерберг звинуватив Росію і Китай у втручанні у майбутні американські вибори


фото: REUTERS
Засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг заявив, що Росія, Китай і Іран роблять спроби втручання у вибори в США в 2020 році

"В даний час ми бачимо, як Росія, Іран і Китай все активніше і, використовуючи все більш витончені тактики, намагаються втрутитися у вибори", - сказав Цукерберг в інтерв'ю телеканалу NBC News. 

Він підкреслив, що Facebook вдасться забезпечити необхідний захист від втручання, адже компанія змогла запобігти спробам вплинути на вибори в різних країнах, в тому числі у Франції, Німеччині, Мексиці, Індії та Бразилії. 

"Ми здатні оперативно виявляти їх (спроби втручання - ред) і вживати необхідних заходів", - зазначив глава Facebook.

Він підкреслив, що "наші системи набагато більш вдосконалені, ніж в минулому".

У понеділок, 21 жовтня, компанія повідомила про те, що видалила чотири мережі акаунтів і груп у Facebook і Instagram, які були залучені в "скоординовану неавторизовану поведінку". Група акаунтів була видалена в рамках компанії з боротьби з дезінформацією і впливом на виборчі процеси.

У Facebook повідомили, що три з чотирьох мереж мали іранське походження, ще одна - російське.

"Вони були націлені на (користувачів - ред) США, Північної Африки і Латинської Америки … У кожному з цих випадків люди, які займалися цією діяльністю, координували свої дії між один одним і використовували фейкові акаунти, щоб видавати себе за інших. Це і стало підставою для наших дій", - наголошується в повідомленні Facebook.

новини партнерів

10 липня, 2020 п'ятниця

10 липня, 2020 п'ятниця

9 липня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати