Ліга чемпіонів: гол Малиновського не врятував "Аталанту" від розгрому з "Ман Сіті"

У 3-му турі групового раунду Ліги чемпіонів гол українського півзахисника "Аталанти" Руслана Малиновського не врятував італійців від нищівної поразки у грі з англійським "Манчестер Сіті"

На 28-й хвилині Руслан Малиновський реалізував пенальті та забив перший гол за час виступів за "Аталанту".

Проте "Манчестер Сіті" швидко відігрався та вже на 38-й хвилині був попереду, завдяки дублю Сергіо Агуеро.

На 58-й хвилині ще переконливішою перевагу команди Хосепа Гвардіоли зробив Рахім Стерлінг. А ще за 11 хвилин Стерлінг оформив хет-трик і зробив рахунок розгромним.

Український захисник англійського клубу Олександр Зінченко не потрапив у заявку на матч через травму коліна.

"Манчестер Сіті" переміг "Аталанту" 5:1, набрав 9 очок та залишився на першому місці. В італійців немає жодного пункту. Друге-третє місця ділять хорватське "Динамо" та "Шахтар", які 22 жовтня зіграли у Харкові внічию 2:2.