Соліст Rammstein випустив кліп, який створив штучний інтелект


фото: anews
Нейромережа створила кліп для проєкту Lindemann фронтмена німецького гурту Rammstein Тілля Ліндеманна та шведського музиканта Петера Тегтгрена

Про це повідомили учасники проєкту Lindemann в описі до відео.

Соліст німецького гурту Rammstein Тілль Ліндеманн в рамках власного проекту Lindemann, спільно зі шведським музикантом Петером Тегтгреном, випустив кліп на пісню Ich Weiß Es Nich ("Я не знаю", - ред.), який було створено з використанням штучного інтелекту.

Кліп зняли за допомогою генеративно-змагальної мережі (Generative Adversarial Networks, GAN) - алгоритму, в основі якого лежать дві нейромережі, здатні генерувати і аналізувати тисячі зображень: перша створює зразки, а друга відсіває правильні від неправильних, потім GAN видає новий зразок, поєднавши вихідні.

Штучний інтелект було забезпечено великою кількістю матеріалу для створення нової послідовності зображень до цього кліпу. У результаті відео вийшло монохромне та похмуре.

Ролик починається з зображення равликів і метеликів, що переростають у сотні штучно згенерованих осіб, які нашаровуються і змінюють одна одну.

 

новини партнерів

30 листопада, 2020 понеділок

30 листопада, 2020 понеділок

29 листопада, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати