У Бангладеш 16 осіб засудили до страти за спалення учениці


фото: reuters
У Бангладеш 16 осіб засудили до страти за вбивство 19-річної учениці Нусрат Джахан Рафі, яку спалили живцем за відмову відкликати скаргу на сексуальні домагання з боку директора

Як повідомляє Reuters, смертний вирок винесли щодо директора релігійної школи (Медресе) в місті Фені на південному сході країни і 15 співучасників злочину.

В обвинувальному акті зазначено, що вбивство дівчини було скоєно за наказом директора медресе. Адвокати обвинувачених безуспішно намагалися довести, що Джахан наклала на себе руки.

"Вирок доводить, що ніхто не може бути вище закону", - заявив державний обвинувач Хафез Ахмед після винесення судом вироку.

Сім'я убитої вимагає негайного виконання смертних вироків і попросила надати їм захист.

Обвинувачені ж мають намір оскаржити вироки у Високому суді.

19-річну Нусрат Джахан Рафі зв'язали, облили гасом і підпалили на даху медресе в квітні 2019 року. Вбивці сподівалися видати спалення дівчини за самогубство, але їхній план провалився після того, як вогонь спалив шарф, що зв'язував її, і вона змогла спуститися з даху по допомогу.

У машині швидкої допомоги Джахан встигла записати на мобільний телефон її брата відеозвернення, в якому назвала імена тих, хто напав на неї на даху школи.

Отримавши опіки 80% поверхні тіла, Джахан померла через п'ять днів.

Жорстоке вбивство 19-річної учениці релігійної школи потрясло всю країну. Країною прокотилася хвиля масових демонстрацій із закликом покарати її убивць.

У Бангладеш за останні місяці різко зросла кількість випадків зґвалтувань. За даними правозахисної організації Bangladesh Mahila Parishad, у вересні 217 жінок і дітей стали жертвами зґвалтувань, що є найвищим показником з 2010 року.

Читайте також: У Бангладеш депутатку вигнали з університету - вона найняла 8 двійників, які здавали за неї іспити

Все по темі

новини партнерів

20 січня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати