live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Безсистемні закупівлі й нестача комп'ютерів: МОЗ розповіло про результати аудиту в Інституті раку

Матеріали за результатами аудиту МОЗ України направило до правоохоронних органів

Про це повідомляє пресслужба МОЗу.

Зокрема, які порушення виявили:

  • Потреби для закупівлі лікарських засобів та медичних виробів формувалися безсистемно - Інститут не має регламентованого порядку формування потреби для закупівлі. Встановлено факти несвоєчасного постачання обладнання, ліків та медичних виробів, неналежний контроль за відвантаженням товарів, що підтверджує ризик неефективного використання бюджетних коштів.
  • Необґрунтовано великі залишки препарату Метотрексат Тева (доросла онкологія), понад 4 тис. упаковок, втім середньорічне використання становить біля 800 флаконів.
  • Дороге обладнання не використовується для лікування пацієнтів, а стоїть на складі. Зокрема не введено в експлуатацію лінійний медичний прискорювач Varian Clinac iX закуплений ще у 2011 році. Загалом 7 одиниць медичного обладнання не використовується.
  • Нестачу комп’ютерної техніки на складі у кількості 149 одиниць на загальну суму близько 700 тисяч гривень. Техніка була придбана Інститутом у 2017 році. Відсутність належної системи зберігання, видачі та інвентаризації техніки створило ймовірний ризик втрати матеріальних цінностей.

Зазначається, що МОЗ надало рекомендації керівництву Інституту, щоб притягнути до відповідальності осіб, з вини яких допущені всі порушення.

 

новини партнерів

21 вересня, 2020 понеділок

21 вересня, 2020 понеділок

20 вересня, 2020 неділя

19 вересня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати