Малиновський допоміг "Аталанті" знищити "Удінезе" у чемпіонаті Італії

Український футболіст Руслан Малиновський взяв участь у переможному матчі "Аталанти" проти "Удінезе" у чемпіонаті Італії

Малиновський вийшов у стартовому складі "Аталанти" та був замінений на 52-й хвилині. На той момент команда із Бергамо, яка грала у більшості з 32-ї хвилини, вже гарантувала собі перемогу та вела у рахунку 5:1.

За "Аталанту" хет-трик зробив Луїс Муріель, дубль у активі Йосипа Ілічича, по голу забили Маріо Пашаліч та Амад Траоре. У складі "Удінезе" гол престижу забив Стефано Окака.

"Аталанта" перемогла "Удінезе" 7:1, набрала 20 очок та вийшла на третє місце. Від лідера - "Ювентуса" – клуб із Бергамо відстає на 3 пункта.

"Удінезе" має 10 очок та йде 13-м.

Чемпіонат Італії

9-й тур

27 жовтня

"Аталанта" – "Удінезе" 7:1

Голи: Ілічич, 21, 43, Муріель, 35 (пен.), 48, 75 (пен.), Пашаліч, 52, Траоре, 83 – Окака, 12

Вилучення: Опоку, 32 ("Удінезе")