"Ліверпуль" здійснив камбек у матчі фіналістів ЛЧ з "Тоттенгемом"

У 10-му турі чемпіонату Англії з футболу "Ліверпуль" здобув вольову перемогу над "Тоттенгемом" у матчі фіналістів Ліги чемпіонів

"Тоттенгем" вийшов вперед вже на 1-й хвилині матчу. Мусса Сіссоко розігнав атаку і зробив пас на Сон Хин Міна, який домчав до штрафного майданчика і пробив в штангу, а Гаррі Кейн після добивання послав м'яч у сітку.

"Ліверпуль" відігрався на 52-й хвилині. Фабіньо зробив закидання у штрафний майданчик, Денні Роуз не дотягнувся до м'яча, а Джордан Хендерсон в дотик пробив у дальній кут.

Перемогу "Ліверпулю" на 75-й хвилині приніс Мохамед Салах, який реалізував пенальті, призначений за фол Сержа Орье проти Садіо Мане.

"Ліверпуль" переміг "Тоттенгем" 2:1, набрав 28 очок та продовжує впевнено лідирувати в турнірній таблиці , "Тоттенгем" має 12 очок та займає 11-е місце.